Alarm Sistemleri - Tanel Güvenlik Sistemleri ile Daha Büyük Hedeflere Sizlerle

Yaşamın Olduğu Heryerde Sınırsız Fiber İnternet

TURBONET SINIRSIZDIRFIBERDIREN UCUZ INTERNETTIR35.00TL DEN BASLAYAN FIYATLARLATURGUTLU'DAOVA BOLGESINDE 17 MAHALLE KAPSAMA ALANINAIZZETTIN MUSACALICAMPINAR CANBAZLIYAKUPLAR TEPEKOYKARGIN YENIKOYAKCAPINAR GOKKAYADERBENT AVSARDALBAHCE OSMANCIKYAYLA ALAHIDIRURGANLI OLMAK UZEREFIBER INTERNET VERENSAHIP TEK FIRMAYIZFIBER INTERNETTE IDDIALIYIZ

TANEL GUVENLIK SISTEMLERI  GEG - INNOVI IP KAMERA PARADOKS ALARMELEKS YANGIN IHBAR FINDER YANGIN IHBARPERKOTEK PDKSBILGISAYAR SATIS TAMIRTABLET SATIS TAMIRNETWORK ALT YAPIFIBER SONLANDIRMATASERONLUK HIZMETLERIEN KALITELI YEDEK PARCA EN KALITELI HIZMETLEGUVENLIK VE BILGISAYAR BAKIM HIZMETI BIZDEN SORULUR 

Yaşadığınız Alanları Koruyoruz

Kararlıyız Fiber internet ve Alarm Kamera Sistemleri ile En İyisi Olarak Hizmetinizdeyiz
İçeriğe git

Alarm Sistemleri


Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri ile hırsızın herhangi bir müdahalesi durumunda sistem Haber Alma Merkezine ve Telefon Arama Modülü belirtilen yere sinyal gönderir. Gönderilen bu sinyal Haber Alma Merkezine ulaşır ve Haber Merkezi kullanıcıyı durumdan haberdar eder. Kullanıcının talebi doğrultusunda Asayiş Ekipleri olay yerine sevk edilir. Bu sayede kısa sürede etkin müdahale gerçekleşmiş olur.
Tanel Güvenlik Sistemleri kullanıcılarının can ve mal güvenliğini sağlayabilmek için, nitelikli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.
24 Saat Hizmet veren Haber Alma Merkezleri ve teknik servisiyle Tanel Güvenlik günün her anında kullanıcılarının emniyetini düşünür.
GPRS Teknolojisiyle kesintisiz iletişimi sağlayan firmalar ile SMS Modülüyle de sizi her durumda kısa mesajla bilgilendirir.
Siz de güven içerisinde yaşamak istiyorsanız
Tanel Güvenlik Sistemleri 24 Saat Hizmetinizdedir.
İçeriğe dön