Hizmet Alanlarımız - Tanel Güvenlik Sistemleri ile Daha Büyük Hedeflere Sizlerle

Yaşamın Olduğu Heryerde Sınırsız Fiber İnternet

TURBONET SINIRSIZDIRFIBERDIREN UCUZ INTERNETTIR35.00TL DEN BASLAYAN FIYATLARLATURGUTLU'DAOVA BOLGESINDE 17 MAHALLE KAPSAMA ALANINAIZZETTIN MUSACALICAMPINAR CANBAZLIYAKUPLAR TEPEKOYKARGIN YENIKOYAKCAPINAR GOKKAYADERBENT AVSARDALBAHCE OSMANCIKYAYLA ALAHIDIRURGANLI OLMAK UZEREFIBER INTERNET VERENSAHIP TEK FIRMAYIZFIBER INTERNETTE IDDIALIYIZ

TANEL GUVENLIK SISTEMLERI  GEG - INNOVI IP KAMERA PARADOKS ALARMELEKS YANGIN IHBAR FINDER YANGIN IHBARPERKOTEK PDKSBILGISAYAR SATIS TAMIRTABLET SATIS TAMIRNETWORK ALT YAPIFIBER SONLANDIRMATASERONLUK HIZMETLERIEN KALITELI YEDEK PARCA EN KALITELI HIZMETLEGUVENLIK VE BILGISAYAR BAKIM HIZMETI BIZDEN SORULUR 

Yaşadığınız Alanları Koruyoruz

Kararlıyız Fiber internet ve Alarm Kamera Sistemleri ile En İyisi Olarak Hizmetinizdeyiz
İçeriğe git

Hizmet Alanlarımız

Internet Hizmetleri

Hizmet Alanlarımız
Şirketimiz kuruluşundan bu güne kadar pek çok önemli projelerde bulunmuştur. Bu projeler arasında Apart, Ev, işyeri, Otel, İşyeri, Ofis, Cafe, Restoran gibi yaşam alanlarında Kablolu/Kablosuz İnternet İşleri gelmektedir.
Her geçen gün siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin devamlılığının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.
  • Noktadan Noktaya Data-İnternet Aktarımı
    Turgutlu’da Oluşturduğumuz pop noktalarımızdan şehrimizin istediğimiz noktasına, özellikle de altyapının sorunlu olduğu bölegeler de lokal internet dağılımı gerçekleştiriyoruz.
Kurumsal İnternet
Apart, Ofis, Restoran, Yurt, Otel gibi kurumsal işletmeler için link noktası oluşturarak, altyapının desteklemediki uzak noktalarda işyerinize kadar interneti sağlıyoruz.
  • Bireysel İnternet
    Turgutlu’da siz değerli müşterilerimize Hem Hesaplı, Hem Kaliteli, Hemde Kesintisiz Fiber interneti Turbonet Tanel Güvenlik olarak sağlamaktan gurur duyuyoruz.
    İçeriğe dön