Kablolu Alarm Sistemleri - Tanel Güvenlik Sistemleri ile Daha Büyük Hedeflere Sizlerle

Yaşamın Olduğu Heryerde Sınırsız Fiber İnternet

TURBONET SINIRSIZDIRFIBERDIREN UCUZ INTERNETTIR35.00TL DEN BASLAYAN FIYATLARLATURGUTLU'DAOVA BOLGESINDE 17 MAHALLE KAPSAMA ALANINAIZZETTIN MUSACALICAMPINAR CANBAZLIYAKUPLAR TEPEKOYKARGIN YENIKOYAKCAPINAR GOKKAYADERBENT AVSARDALBAHCE OSMANCIKYAYLA ALAHIDIRURGANLI OLMAK UZEREFIBER INTERNET VERENSAHIP TEK FIRMAYIZFIBER INTERNETTE IDDIALIYIZ

TANEL GUVENLIK SISTEMLERI  GEG - INNOVI IP KAMERA PARADOKS ALARMELEKS YANGIN IHBAR FINDER YANGIN IHBARPERKOTEK PDKSBILGISAYAR SATIS TAMIRTABLET SATIS TAMIRNETWORK ALT YAPIFIBER SONLANDIRMATASERONLUK HIZMETLERIEN KALITELI YEDEK PARCA EN KALITELI HIZMETLEGUVENLIK VE BILGISAYAR BAKIM HIZMETI BIZDEN SORULUR 

Yaşadığınız Alanları Koruyoruz

Kararlıyız Fiber internet ve Alarm Kamera Sistemleri ile En İyisi Olarak Hizmetinizdeyiz
İçeriğe git

Kablolu Alarm Sistemleri

Paradox Kablolu Alarm Seti
1 Adet SP4000 Alarm Kontrol Paneli
1 Adet K636 Tuş Takımı
1 Adet KDT PS-128P Harici Siren ( 3 farklı renk seçeneği )
1 Adet Maystre 14 Kg Hayvan Algılamayan Hareket dedektörü
1 Adet Manyetik Kontak
1 Adet 12 volt 7 Amper Panel Besleme Aküsü
1 Adet Panel Besleme Trafosu

Alarm sistemi kurulumunda firmamızı tercih etmeniz için önemli bazı sebepler
Paradox SP 4000 alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
Alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır
Sistemde kullanılan tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir. Bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm firması arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmıyacaktır.
Alarm sisteminize ilave edilecek modül ve dedektörler ile sistemin koruma kapsamı ve çalışma özellikleri arttırılabilir.
Alarm sisteminin uzaktan kontrol edilebilmesi
Alarm panelinize takılacak VDMP3 telefon arama modülü ile alarm sisteminizi telefon hattı üzerinden kurma ve kapama yapabilirsiniz. Alarm çalması durumunda telefonunuz ile alarmı susturabilirsiniz.
Alarm panelinize takılacak IP150 internet modülü ile alarm sisteminizi cep telefonunuza indireceğiniz uygulama ile yada bilgisayarınızdan kurma, kapama yapabilirsiniz. Alarm sisteminizin arızalırını ve hangi bölgelerden alarm çaldığını öğrenebilirsiniz.
Alarm sistemi kurulumu ciddi bir iştir. Profesyonel bir firma tarafından kurulmaz ise kullanılan mazleme ne kadar kaliteli olursa olsun ciddi sorunlar yaşanabilir.
Alarm seti Fiyatı
Paradox 1 pır ve 1 adet manyetik kontaklı alarm seti
Alarm sistemi kurulumu yaptırırken alarm sisteminin markası ve kurulumu yapan firma çok önemlidir. Tanel Güvenlik olarak kurulumunu yapmış olduğunuz alarm sistemleri için 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti vermekteyiz. Alarm sistemini ucuza taktırıp sonrasında kurdurduğu kişiye ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi bulunmaktadır.
Detaylı bilgi için 0544 525 0884 – 0534 783 80 91
Paradox alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
Alarm sistemizin montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır
Sistemde kullanılan tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir.

İçeriğe dön